
Шурупокрут-дриль ударний акумуляторний SKIL 3085 CA XP 20В 130Нм 600·2100об/хв 1.65кг без АКБ та ЗП
- Немає в наявності
- Код: CD1E3085CA
7 279 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
«20V Max» 3085 – надзвичайно потужний двошвидкісний акумуляторний ударний дриль із високим крутним моментом, що належить до серії SKIL «brushless XP». Інструменти «XP» забезпечують виняткову продуктивність і довговічність завдяки високим технічним характеристикам і вдосконаленим цифровим безщітковим двигунам. Як і всі інші акумуляторні інструменти SKIL «20V Max», ця модель живиться від акумуляторів і зарядних пристроїв, виготовлених за провідною в цій галузі передовою технологією «PWRCORE 20».
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skil |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2.5 а/год |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Ключові особливості | 24 положення муфти/+1 налаштування для звичайного свердління та 1 для ударного свердління |
| Напруга | 20 В |
| Тип | шурупокрут-дриль ударний |
| Тип патрона | одномуфтовий безключовий з фіксацією |
| Швидкість обертання | 2100 об/хв /(0-600/0-2100 об/хв) об/хв |
- Ціна: 7 279 ₴








