
Фрезер SKIL 1860 AA 1400Вт цанга 6/6.35/8мм 30000об/хв 3.7кг
- Немає в наявності
- Код: VA1E1860AA
6 359 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Skil 1860 – потужна фрезерна машина на 1400 Вт для прорізання канавок та фальців, фрезерування, різання навскіс у кутах та виготовлення профілів і декоративного різання. Цей інструмент підходить для обробки широкого спектру матеріалів, завдяки попередньому встановленню швидкості та точному налаштуванню глибини. Ви можете зручно підлаштувати швидкість та глибину до будь-яких завдань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skil |
| Вага | 3.7 кг |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | фрезер |
| Глибина фрезерування | 55 мм |
| Максимальне число оборотів | 28000 об/хв |
| Плавний пуск | 1 |
| Тип | Електричний |
- Ціна: 6 359 ₴





