
Гвинтоверт імпульсний SKIL 3210 CA 20В 140Нм 2500об/хв 0.9кг без АКБ та ЗП
- Немає в наявності
- Код: SD1E3210CA
2 889 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний ударний шуруповерт SKIL 3210 «20V Max» (18 В) забезпечує високий крутний момент для легкого загвинчування та вигвинчування гвинтів і болтів. Цей акумуляторний ударний шуруповерт має компактну та легку конструкцію з міцним алюмінієвим редуктором, що підвищує його довговічність. Заміна насадок здійснюється легко завдяки швидкозатискному патрону з шестигранним з'єднанням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skil |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.9 кг /(без акумулятора) кг |
| Харчування | Li-Ion |
| Ключові особливості | реверс, регулювання швидкості |
| Напруга | 20 В |
| Тип | шурупокрути, ударний шурупокрут |
| Тип патрона | шестигранник/(6,35 мм/1⁄4") |
| Швидкість обертання | 2500 об/хв об/хв |
- Ціна: 2 889 ₴






