
Гвинтоверт імпульсний SKIL 3225 CA Compact 20В 250Нм 1800·2500·3100об/хв 0.9кг без АКБ та ЗП
- Немає в наявності
- Код: SD1E3225CA
5 299 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний безщітковий акумуляторний ударний шуруповерт із трьома швидкостями та режимом керування «Control mode». Акумуляторний ударний шуруповерт «20V Max» 3225 є частиною асортименту компактних безщіткових інструментів SKIL. Ці інструменти надзвичайно компактні і пропонують поєднання високої продуктивності, довговічності та неперевершеного рівня зручності. Як і всі інші акумуляторні інструменти SKIL «20V Max», ця модель живиться від акумуляторів і зарядних пристроїв, виготовлених за провідною в цій галузі передовою технологією «PWRCORE 20».
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skil |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.9 кг /(без акумулятора) кг |
| Харчування | Li-Ion |
| Ключові особливості | LED підсвічування робочої області, регулювання швидкості |
| Напруга | 20 В |
| Тип | шурупокрути |
| Тип патрона | шестигранник/(6,35 мм/1⁄4") |
| Швидкість обертання | 3100 об/хв // 2500 об/хв / 1800 об/хв об/хв |
- Ціна: 5 299 ₴









