
Плита Gorenje комбінована, 70л, 50x60см, дисплей, чавун, нерж
- Немає в наявності
- Код: GK5C42SF
17 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Духові шафи Gorenje відомі своєю інноваційною округлою камерою, яка вже багато років відрізняє їх від інших духовок. Форма HomeMade створена за мотивами традиційної дров’яної печі та забезпечує кращу циркуляцію повітря, ніж у моделях інших виробників. Нещодавно форма HomeMade отримала новий дизайн, а потік повітря було покращено завдяки оновленій конструкції нагрівача й оптимальному розташуванню вентиляційних отворів. Це дало змогу забезпечити стабільну температуру по всій духовці. Ваші страви більше ніколи не пригоратимуть з одного боку, залишаючись сирими з іншого.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см |
| Газ-контроль | поверхні |
| Глибина | 59.4 см см |
| Колір | Титан |
| Кількість конфорок | 4 |
| Обсяг духовки | 70 л |
| Тип | Комбінована |
| Керування | ергономічні перемикачі |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 17 999 ₴









