
Водонагрівач електр. Tiki круглий GB, 80л, 2кВт, сухий тен, мех. кер-ння, C, білий, 700182
- Немає в наявності
- Код: GB80_COMFORTU80
12 799 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний водонагрівач TIKI круглий GB об'ємом 80 літрів забезпечує ефективне та швидке нагрівання води завдяки потужності 2 кВт. Сухий ТЕН допомагає зменшити накип, збільшуючи термін служби приладу. Механічне керування дозволяє зручно та точно налаштовувати температуру води. Клас енергоефективності C забезпечує економне використання електроенергії. Стильний білий колір та круглий корпус ідеально підійдуть для різних інтер'єрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Вага | 33 кг |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Внутрішнє покриття бака | емальована сталь |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 80.3 x 50 x 50.7 |
| Колір | Білий |
| Обсяг ємності для води | 80 л |
| Потребується потужність | 2000 Вт /(1000+1000) |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елемента | сухий ТЕН |
| Встановлення | вертикальна/горизонтальна, настінна |
| Функції | захист від перегрівання, термометр, регулювання діапазону температури/до 75 °C |
| Час нагрівання | 3 /5 хв (від 10 до 75 °C ) |
- Ціна: 12 799 ₴









