
Пилосос Gorenje бездротовий, 176Вт, конт пил -0.6л, автон. робота до 70хв, HEPA, 2 в 1, підсвічування, індикатор, щітка-
- Немає в наявності
- Код: SVC288191FSIIGO
7 599 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилосос Gorenje SVC288191FSIIGO – бездротовий 2-в-1 для легкого прибирання. До 77 хв роботи від акумулятора 28,8 В, швидке заряджання за 4–6 годин. Цифровий дисплей для контролю потужності та заряду. Турбощітка з електроприводом і LED-підсвіткою ефективно очищує підлогу та килими. Легко перетворюється на ручний пилосос для авто й меблів. Зручне зберігання на станції. Щітка для ліжка, гнучка насадка та щітка для пилу забезпечують ретельне прибирання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.5 кг кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 118 х 26 х 17 |
| Насадки | щілинна, Електрична турбощітка, насадка-щітка, для оббивки |
| Обсяг пилозбірника | 0.6 л |
| Потужність всмоктування | 27 Вт |
| Потребується потужність | 176 Вт |
| Тип | вертикальний, акумуляторний |
| Тип прибирання | сухе |
- Ціна: 7 599 ₴








