
Плита Electrolux електрична склокерамічна, 58л, 60x60см, конвекція, пара, білий
- Немає в наявності
- Код: LKR664177W
22 799 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Electrolux LKR664177W – електрична плита з функцією SteamBake, що забезпечує професійний рівень випічки з ніжною серединою та хрусткою скоринкою. Багаторівневе готування дозволяє готувати на двох деках одночасно. Каталітичне очищення автоматично видаляє жир при 250°C, спрощуючи догляд. Електронний таймер вимикає нагрів після закінчення часу приготування. Керамічна променева варильна поверхня швидко нагрівається та легко очищується.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85.8 см |
| Глибина | 60 см см |
| Колір | Білий |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Можливості | таймер, Конвекція, Гриль + верхній нагрів, Верхній + нижній нагрів із конвекцією, гриль + верхній + конвекція, кільцевий + конвекція, верхній + нижній, верхній + нижній + конвекція, Top + Fan (ECO), функція пари, Керування 4 конфорками з регульованим енер |
| Обсяг духовки | 58 л |
| Робоча поверхня | склокерамічна |
| Тип | Електрична |
| Тип духовки | Електрична |
| Керування | поворотні перемикачі |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 22 799 ₴






