
Плита Hansa газова, 56л, 60x60см, чавун, нерж
- Немає в наявності
- Код: FCGI63022
19 349 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газова плита Hansa FCGI63022 – це стильне та надійне рішення для вашої кухні. Оснащена чавунними решітками та емальованою поверхнею, вона забезпечує стабільність і довговічність. Духова шафа на 56 л із функцією рівномірного запікання і супергрилем 2000 Вт гарантує чудово приготовлені страви. Автоматичне запалювання, газ-контроль, підсвічування та рецепти на дверцятах роблять приготування зручним і безпечним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 41.2 кг кг |
| Тип | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см |
| Газ-контроль | плити, духовки |
| Глибина | 60 см см |
| Колір | нержавіюча сталь з чорним |
| Кількість конфорок | 4 |
| Можливості | нижній нагрів/(2 800 Вт), гриль/(2 000 Вт), Освітлення/(галогенна лампа) |
| Обсяг духовки | 67 л |
| Тип | Газова |
| Тип духовки | Газова |
| Керування | поворотні регулятори |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 19 349 ₴



