
Плита Hansa комбінована, 62л, 50x60см, конвекція, чавун, білий
- Немає в наявності
- Код: FCMW580250
15 499 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комбінована плита Hansa FCMW580250 - преміальний дизайн та багатофункціональність. Електрозапалювання в поворотній ручці забезпечує комфортне використання варильної панелі. Подвійні скляні дверцята гарантують безпеку. Електричний гриль дозволяє якісно запікати великі порції м'яса або птиці з рум'яною скоринкою без пересушування продукту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 37 кг кг |
| Тип | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см |
| Газ-контроль | є |
| Глибина | 60 см см |
| Колір | Білий |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Можливості | нижній нагрів/(1 100 Вт), розморожування/(45 Вт), гриль/(2 000 Вт), Освітлення/(галогенна лампа), Гриль + верхній нагрів/(2 900 Вт), Верхній нагрів + нижній нагрів/(2 000 Вт), гриль + верхній + конвекція/(2 900 Вт), верхній + нижній + конвекція/(2 000 Вт) |
| Обсяг духовки | 62 л |
| Тип | Комбінована |
| Керування | поворотні регулятори |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 15 499 ₴








