
Плита Hansa електрична склокерамічна, 67л, 50x60см, білий
- Немає в наявності
- Код: FCCW53000
15 899 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Hansa FCCW53000 – це сучасна електроплита з елегантним білим дизайном і високопродуктивною склокерамічною варильною поверхнею. Гладке покриття легко чиститься, а 4 зони нагріву забезпечують зручність приготування різних страв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30.75 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 60 см см |
| Колір | Білий |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Можливості | верхній нагрів, нижній нагрів, Освітлення, Верхній нагрів + нижній нагрів, 3 режими приготування |
| Обсяг духовки | 68 л |
| Робоча поверхня | склокерамічна |
| Тип | Електрична |
| Керування | поворотні регулятори |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 15 899 ₴







