
Духова шафа Gorenje електрична, 77л, A+, пара, дисплей, чорний матовий
- Немає в наявності
- Код: BOS67372CLB
24 699 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична духова шафа Gorenje об’ємом 77 літрів забезпечує зручне та ефективне приготування страв. Вона оснащена паровою функцією, яка допомагає зберегти соковитість продуктів. Інтуїтивний дисплей спрощує налаштування режимів роботи. Клас енергоефективності A забезпечує економне споживання електроенергії. Стильний чорний матовий дизайн ідеально доповнить сучасний інтер’єр кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Клас енергоспоживання | A |
| Тип духової шафи | електричний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 30.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Духовка | електрична |
| Колір | Чорний |
| Максимальна температура | 300 °C |
| Можливості | освітлення, PerfectGrill, форма HomeMade Plus, механічне регулювання температури, очищення парою, AirFry, налаштування для піци, плавне відкриття та закриття дверцят, ExtraSteam, знімний склопакет, повільне випікання, FrozenBake, SuperSize |
| Об'єм | 77 л |
| Потужність мікрохвильової печі | 3500 Вт /(приєднувальна) |
| Споживання електроенергії у режимі очікування | 0.001 кВт |
| Тип | Вбудована |
- Ціна: 24 699 ₴








