
Гайковерт ударний акумуляторний Milwaukee M18 FHIW2F12-502X 18В АКБ 2х5А·год 2034Нм 0-2000об/хв 1/2" ЗП M12-18FC кейс 3.4кг
- Немає в наявності
- Код: 4933492783
29 990 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ударний гайковерт з високим крутним моментом, з'єднання 1/2 дюйма, Milwaukee 4933492783. Велика потужність: ударний гайковерт з високим моментом, що крутить, M18 FUEL забезпечує момент затягування 1491 Нм і момент відгвинчування 2034 Нм у дійсно компактному інструменті довжиною всього 193 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 5 а/год |
| Вага | 3.4 кг /(з батареєю M18 B5) кг |
| Ключові особливості | максимальний діаметр болта: M36 |
| Напруга | 18 В |
| Тип | гайковерт ударний |
| Тип патрона | квадрат/(1/2" з фрикційним кільцем) |
| Швидкість обертання | 2000 об/хв /(0–700/0–1300/0–2000/0–2000 об/хв) об/хв |
- Ціна: 29 990 ₴








