
Фен будівельний Neo Tools 2000Вт 70-600°C 300/500л/хв 0.77кг
- Немає в наявності
- Код: 04-710
2 799 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будівельний фен NEO Tools 04-710 — це професійний інструмент, призначений для видалення лакофарбових покриттів, розігріву застряглих різьбових з'єднань, розморожування водопровідних труб, а також для інших робіт, що потребують нагрівання сухим гарячим повітрям. Цей будівельний фен є надійним вибором для професіоналів, які шукають потужний та універсальний інструмент для виконання різноманітних завдань, пов'язаних з нагріванням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Вага | 0.77 кг |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний, помаранчевий |
| Максимальна робоча температура | 600 °C /Режим II град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 °C/Режим I, 70 °C Режим II |
| Повітряний потік, л/хв | 300/500 |
| Тип | пістолетний |
- Ціна: 2 799 ₴









