
Гайковерт ударний GRAPHITE Energy+ 18В 200Нм 2700об/хв 3 швидкості 1.2кг без АКБ та ЗП
- Немає в наявності
- Код: 58G024
4 499 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний шуруповерт, який працює з літій-іонними акумуляторами GRAPHITE Energy+ 18V. Підходить для загвинчування і вигвинчування шурупів і болтів в деревині, металі, пластмасі. Інструмент оснащений гальмом електродвигуна для швидкої зупинки шпинделя і світлодіодним ліхтарем для освітлення робочої зони. Ергономічна форма рукоятки і оптимізована загальна довжина викрутки дозволяють ефективно працювати в будь-яких умовах. Цей ударний гайковерт є надійним вибором для професіоналів та домашніх майстрів, які шукають потужний та компактний інструмент для виконання широкого спектру завдань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1146 кг кг |
| Ключові особливості | клас захисту III |
| Напруга | 18 В |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 200 x 80 x 150 |
| Тип | Гайковерт |
| Тип патрона | шестигранник/1/4" (6.35 мм) |
| Швидкість обертання | 2700 об/хв об/хв |
- Ціна: 4 499 ₴









