
Гайковерт ударний GRAPHITE Energy+ 18В 330Нм 2600об/хв 1/2" 0.9кг без АКБ та ЗП
- Немає в наявності
- Код: 58G028-1
2 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ударний безщітковий гайковерт 1/2" макс. 330 Нм 18 В Energy+ 04-618 від GRAPHITE - це пристрій, що працює від акумуляторної системи Energy+. Він має насадку 1/2" і максимальний крутний момент відкручування гвинтів 330 Нм. Він досягає 180 Нм на 1-й передачі, 280 Нм на 2-й передачі та 320 Нм на 3-й передачі. Має можливість працювати на лівосторонніх швидкостях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Вага | 0.9 кг |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | Li-Ion |
| Ключові особливості | Ергономічна рукоятка, світлодіодне підсвічування, ступінь захисту IPX0 |
| Напруга | 18 В |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 202 x 75 x 152 |
| Тип | гайковерт ударний |
| Швидкість обертання | 2600 об/хв об/хв |
- Ціна: 2 999 ₴









