
Шурупокрут-дриль акумуляторний GRAPHITE Energy+ 18В 1х2А·год 44Нм 0-350·0-1250об/хв ЗП 1.2кг
- Немає в наявності
- Код: 58G000-SET1
2 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний дриль-шуруповерт GRAPHITE Energy+ 58G000-SET1 — це універсальний інструмент, призначений для свердління отворів у дереві, металі та пластику, а також для загвинчування та відгвинчування шурупів. Завдяки своїй компактності та легкості, він підходить як для професіоналів, так і для домашніх майстрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Діаметр патрона | 0.8 мм /– 10 мм |
| Харчування | Li-Ion |
| Ключові особливості | Ергономічна рукоятка, світлодіодне підсвічування, 19 ступенів регулювання крутного моменту |
| Напруга | 18 В |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1250 об/хв /(перша передача: 0–350 об/хв. друга передача: 0–1250 об/хв) об/хв |
- Ціна: 2 999 ₴









