
Шліфмашина кутова акумуляторна GRAPHITE Energy+ 18В 125мм 18В 9200об/хв 2.28кг без АКБ та ЗП
- Немає в наявності
- Код: 58GE142
2 799 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна кутова шліфувальна машина GRAPHITE 58GE142 — це високоякісний інструмент, призначений для різання, шліфування та зачистки різних матеріалів. Вона оснащена безщітковим двигуном, що забезпечує тривалий термін служби та високу ефективність роботи. Ця шліфувальна машина є частиною серії інструментів GRAPHITE Energy+, що дозволяє використовувати один акумулятор для різних пристроїв цієї лінійки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Вага | 2.28 кг |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Напруга | 18 В |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Тип | кутові (болгарки) |
- Ціна: 2 799 ₴









