
Швейна машина JANOME SAKURA95, електромех., 60Вт, 15 шв.оп., петля напівавтомат, білий
- Немає в наявності
- Код: J-SAKURA95
7 599 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швейна машинка Janome Sakura 95 — компактна електромеханічна модель із простим керуванням і необхідним функціоналом для якісного шиття різних типів тканин — від шовку до шкіри. Оснащена LED-підсвічуванням, вертикальним човником для тихої роботи, знімним вільним рукавом для обробки циліндричних виробів, заправлювачем нитки, ниткообрізувачем та системою швидкої зміни лапки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Janome |
| Максимальна довжина стібка | 4 мм |
| Максимальна ширина стібка | 5 мм |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Тип швейної машини | Електромеханічна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.7 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна висота підйому лапки | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість швейних операцій | 15 шт. |
| Можливості | реверс, нитковтягувач, автоматична намотування шпульки, діапазон тканини від шкіри до шовку, регулятор натягу верхньої нитки, зручний ниткообрізувач, заправлювач нитки, швидка зміна лапки, відключення механізму подачі тканини, вільний рукав |
| Підсвітка | 1 |
| Регулювання | плавне регулювання довжини стібка, плавне регулювання ширини стібка |
| Тип човника | вертикальний |
| Тип швейної машинки | електромеханічна |
| Формування петлі | напівавтомат |
- Ціна: 7 599 ₴




