
Швейна машина JANOME 234, електромех., 60Вт, 15 шв.оп., петля напівавтомат, білий
- Немає в наявності
- Код: J-234
6 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надійна побутова швейна машинка JANOME 234 для всіх видів тканин. Належить до бюджетного класу побутових швейних машин для ремонту одягу і нескладного пошиття. JANOME 234 оснащена 15 швейними операціями і класичним вертикальним човником. Легка та проста у використанні — це ідеальна модель для початківців, яка містить усі необхідні аксесуари для старту роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Janome |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість швейних операцій | 15 шт. |
| Максимальна довжина стібка | 4 мм |
| Максимальна ширина стібка | 5 мм |
| Можливості | клавіша зворотного ходу для закріпки стібка/реверс шиття, тип голок - 130/705Н, міцний внутрішній металевий каркас, пенал з приладдям, вільний рукав для обробки вузьких і кругових виробів, система швидкої зміни притискних лапок, система автонамотки шпульк |
| Підсвітка | 1 |
| Регулювання | швидкість шиття/ножна педаль, натягу верхньої нитки, плавне регулювання довжини стібка, регулювання параметрів шиття дозволяють працювати як з тонкими, так і з щільними тканинами, плавне регулювання ширини зигзага |
| Потребується потужність | 60 Вт |
| Тип човника | вертикальний |
| Тип швейної машинки | електромеханічна |
| Формування петлі | напівавтомат |
| Швидкість шиття | 750 ст / хв |
- Ціна: 6 999 ₴







