
Швейна машина JANOME 311PG, електромех., 60Вт, 15 шв.оп., петля напівавтомат, білий
- Немає в наявності
- Код: J-311PG
7 130 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класична побутова швейна машинка для всіх видів домашнього шиття JANOME 311 PG Anniversary Edition призначена для шиття, творчості, ремонту та пошиття одягу. На корпусі машини розміщений спеціальний логотип присвячений 100-річчю фірми JANOME. Швейна машина JANOME 311 PG оснащена 15 швейними операціями і класичним вертикальним човником. Додаткові зручності для шиття нададуть додаткові шпульки, ножиці та інше, що додається до машинки в подарунковому комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Janome |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.5 кг кг |
| Кількість швейних операцій | 15 шт. |
| Максимальна довжина стібка | 4 мм |
| Максимальна ширина стібка | 5 мм |
| Можливості | реверс, тип голок - 130/705Н, працює з усіма типами тканин, зручне налаштування натягу нитки, зручна зміна притискної лапки, швидкість шиття регулюється педаллю, знімний пенал із швейних аксесуарів, автоматичне відключення намотувача шпульки, вільний рука |
| Підсвітка | 1 |
| Регулювання | плавне регулювання параметрів строчки |
| Потребується потужність | 60 Вт |
| Тип човника | вертикальний |
| Тип швейної машинки | електромеханічна |
| Формування петлі | напівавтомат |
| Швидкість шиття | 860 ст / хв |
- Ціна: 7 130 ₴




