
Шурупокрут-дриль акумуляторний SKIL 3011 CA 20В 55Нм 450·1700об/хв 0.83кг без АКБ та ЗП
- Немає в наявності
- Код: DD1E3011CA
3 029 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SKIL 3011 «20V Max» – високопродуктивний безщітковий акумуляторний дриль, який ідеально підходить для повсякденного загвинчування та свердління. Він входить в асортимент безщіткових інструментів SKIL, що пропонує неперевершене співвідношення ціни та якості. Наш безщітковий двигун швидший, потужніший і працює в 10 разів довше, ніж звичайний щітковий двигун.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skil |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.83 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 13 мм /(макс.) |
| Ключові особливості | LED-підсвічування |
| Напруга | 20 В |
| Тип | шурупокрути |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1700 об/хв об/хв |
- Ціна: 3 029 ₴







