
Газонокосарка Tekhmann TLM-2042 2000Вт 42см 40л 25-80мм 19.2кг
- Немає в наявності
- Код: 852102
8 400 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газонокосарка електрична TLM-2042 призначена для стрижки та косіння відкритих газонів з відносно свіжою сухою травою. Наявність у приводі потужного двигуна із обмотками чистої міді для провідників підвищує надійність виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Тип | Газонокосарка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | помаранчевий з чорним |
| Максимальна висота скошування | 80 мм |
| Мінімальна висота скошування | 25 мм |
| Потужність двигуна | 2000 |
| Тип двигуна | електричний (мережа) |
| Ширина захоплення | 42 см |
- Ціна: 8 400 ₴








