
Шурупокрут-дриль Tekhmann TED-650/2 DFR 650Вт 40Нм 450·1700об/хв 1.4кг
- Немає в наявності
- Код: 853793
1 499 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний шуруповерт Tekhmann TED-650/2 DFR — це універсальний інструмент потужністю 650 Вт, призначений для інтенсивних побутових і професійних робіт. Оснащений двошвидкісним редуктором, він дозволяє вибирати оптимальну швидкість для роботи з різними матеріалами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.4 кг кг |
| Діаметр патрона | 1.5 мм/-10 мм |
| Харчування | від мережі |
| Ключові особливості | реверс, клас виробу: ІІ, 22+1 ступенів крутного моменту, однофазний колекторний двигун з подвійною ізоляцією |
| Напруга | 220 В |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1700 об/хв /(0-450/0-1700 об/хв) об/хв |
- Ціна: 1 499 ₴



