
Швейна машина МINERVA Max30, електромех., 71 Вт, 13 швейних операцій, петля напівавтомат, білий
- Немає в наявності
- Код: MAX30
5 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MINERVA Max 30 - нова практична модель швейної машинки компактної серії, оснащена класичним вертикальним човниковим пристроєм і яскравим світлодіодним підсвічуванням. Призначена для шиття і ремонту одягу. Виконує 13 видів строчок. Висока потужність, як для швейних машин компактної серії гарантує високу якість шиття на цупких тканинах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minerva |
| Максимальна довжина стібка | 3.6 мм |
| Максимальна ширина стібка | 5 мм |
| Споживана потужність | 71 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість швейних операцій | 13 шт. |
| Можливості | реверс, шиття подвійною голкою, швидка заміна лапок/універсальне кріплення, дворівневий підйом лапки, посилений нижній транспортер, працює з різними видами тканин, тип голок - 130/705Н, знімна рукавна консоль, швидкість шиття регулюється педаллю, вбудован |
| Підсвітка | 1 |
| Регулювання | натягу верхньої нитки |
| Тип човника | горизонтальний |
| Тип швейної машинки | електромеханічна |
| Чехол | М'який |
| Швидкість шиття | 650 ст / хв |
- Ціна: 5 999 ₴









