
Шурупокрут-дриль акумуляторний Зеніт ЗША-12/15 DFR 12В 2х1.5А·год 18Нм 350·1350об/хв 0.95кг
- Немає в наявності
- Код: 853786
1 029 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний шуруповерт Зеніт ЗША-12/15 DFR – це потужний і зручний інструмент для різноманітних монтажних та ремонтних робіт. Шуруповерт працює на 12V літій-іонному акумуляторі, що забезпечує хорошу автономність та надійність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zenit |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.95 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 1500 мАч |
| Діаметр патрона | 0.8 мм /- 10 мм |
| Ключові особливості | реверс, колекторний двигун постійного струму, 18+1 ступенів крутного моменту |
| Напруга | 12 В |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1350 об/хв /(0-350/0-1350 об/хв) об/хв |
- Ціна: 1 029 ₴




