
Шурупокрут-дриль акумуляторний Зеніт Профі ЗПША-12/15 DFR/B 12В 2х1.5А·год 25Нм 350·1500об/хв 1кг
- Немає в наявності
- Код: 853794
1 176 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний шуруповерт Зеніт Профі ЗПША-12/15 DFR/B – це компактний та зручний інструмент для побутових і професійних робіт. Працює на 12V акумуляторі, забезпечуючи тривалий час роботи без підзарядки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zenit |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.05 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 1500 мАч |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Ключові особливості | колекторний двигун постійного струму, 18+1 ступенів крутного моменту |
| Напруга | 12 В |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1500 об/хв /(0-350/0-1500 об/хв) об/хв |
- Ціна: 1 176 ₴





