
Плойка ARDESTO Pearl Cream HC-Y700PERL, 48Вт, >200С, дисплей, кераміка, бежевий
- Немає в наявності
- Код: HC-Y700PERL
899 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плойка HC-Y700PERL – це стильний і зручний інструмент для укладання волосся, створення пружних локонів і хвиль. Модель оснащено дисплеєм з індикацією температури. Пластини плойки мають керамічне покриття, завдяки якому пристрій рівномірно розподіляє тепло, запобігаючи пошкодженню волосся. Потужність 48 Вт забезпечує швидке нагрівання. Діапазон температур від 160 °C до 220 °C дає змогу вибрати ліпший режим відповідно до потреб. Пристрій має функцію іонізації. Автоматичне вимкнення через 60 хв – запорука безпеки, а кабель живлення, який обертається на 360°, гарантує зручність щодо використання. Модель згодиться для створення стильних зачісок, щоразу даруючи бажаний результат.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип | Плойки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кіл-ть температурних режимів | 4 /160/180/200/220 °C |
| Максимальна температура нагрівання | 200 °C // до 120 °C за 60 секунд |
| Особливості | іонізація |
| Міцність | 48 Вт // 100-240 В/ 50/60 Гц Вт |
| Серія | Pearl Cream |
| Тип пристрою | плойка |
- Ціна: 899 ₴









