
Тример Rowenta Trim&Style, для бороди, носа, вусів і голови, мережа+акум., насадок-7, сталь, білий
- Немає в наявності
- Код: TN8934E0
1 599 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Персоналізуйте свій стиль залежно від вашого настрою за допомогою тримеру для волосся, бороди та обличчя Rowenta Trim & Style (8 в 1) TN8934E0. Він має спеціальне лезо 44 мм, а також, тример для вух та носа, які зроблять ваш стиль бездоганним. Цей тример для чоловіків має миючі леза, що робить його зручним та легким у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Кількість установок довжини | 7 |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 15.8 х 4 |
| Джерело живлення | мережа, акумулятор |
| Колір | Білий |
| Комплектація | масло, щіточка для чищення, інструкція, насадки, гарантійний талон, тример |
| Кількість насадок в комплекті | 7 шт. |
| Максимальна довжина стрижки | 18 мм |
| Насадки | гребінь/3 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм, 15 мм, 18 мм, для носа/вух |
| Регулювання довжини стрижки | зміною насадок |
| Самозаточуючі леза | 1 |
| Тип | Тример |
| Час заряджання акумулятора | 8 г |
- Ціна: 1 599 ₴









