
Набір свердел Milwaukee ShW HEX, універсальний, 3-10мм, кейс, 8шт
- Немає в наявності
- Код: 4932493871
1 399 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір свердел Milwaukee SHOCKWAVE Multi-Material Drill Bit Set складається з 8 високоякісних свердел, призначених для роботи з різними матеріалами. Цей набір забезпечує ефективне свердління в бетоні, цеглі, черепиці, тонкому металі, керамічній плитці, деревині, ПВХ, алюмінію, гіпсокартону та інших матеріалах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр, мм | 5 мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм, 4 мм, 12 мм |
| Загальна довжина | 90 мм, 120 мм, 150 мм, 100 мм |
| Кількість у одному наборі | 8 шт. /(1 шт. — 4 мм x 90 мм, 2 шт.-5x100 мм, 2 шт.-6x100 мм, 1 шт.-8x120 мм, 1 шт.–10x120 мм, 1 шт.-12x150 мм) |
| Матеріал | Сталева |
| Особливості | технологія SHOCKWAVE |
| Розмір посадочного квадрата | 1/4" |
| Тип | Набір свердел |
| Тип хвостика | HEX/1/4" |
| Паковання | Пластиковий кейс |
- Ціна: 1 399 ₴






