
Лобзик акумуляторний Einhell TE-JS 18/100 Li - Solo PXC 18В 3000об/хв хід 26мм 1.87кг без АКБ та ЗП
- Немає в наявності
- Код: 4321270
3 366 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний лобзик Einhell TE-JS 18/100 Li-Solo підходить для точного різання дерева (до 100 мм), сталі (до 12 мм) і скошених різів до 45°. Оснащений маятниковим ходом, підсвічуванням, функцією здування пилу, захистом від сколів та швидкознімним кріпленням пилок (U- та T-хвостовик). Поставляється з пилкою для дерева та паралельною напрямною. Акумулятор і зарядний пристрій не входять у комплект.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.87 кг кг |
| Глибина різання дерева | 100 мм |
| Глибина різання металу | 12 мм |
| Комплектація | Захист від сколів, Паралельна направляюча, Лобзик, Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, Полотно по дереву |
| Напруга | 18 В |
| Особливі властивості | електронний контроль швидкості, Щітковий двигун, швидка заміна пиляльного полотна без інструментів, світлодіодне підсвічування, регульований хід маятника |
| Похилий різ | 45 º |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 98 х 255 х 236 |
| Частота ходу | 3000 |
- Ціна: 3 366 ₴









