
Гвинтоверт ударний акумуляторний Einhell Professional TP-CI 18/220 Li BL - Solo PXC 18В 220Нм 2900об/хв 1.16кг без АКБ та ЗП
- Немає в наявності
- Код: 4510085
4 320 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Einhell TP-CI 18/220 Li BL - Solo — компактний ударний гвинтокрут із безщітковим двигуном та крутним моментом 220 Нм. Сумісний із системою Power X-Change, має шестигранний патрон ¼", регульовану швидкість і зручну ергономіку. Акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Тип | Гвинтоверт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.16 кг кг |
| Ключові особливості | електронне регулювання швидкості обертання, спеціальний ударний механізм |
| Напруга | 18 В |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 230 х 93 х 200 |
| Тип патрона | шестигранник/(1/4" Hex) |
| Швидкість обертання | 2900 об/хв об/хв |
- Ціна: 4 320 ₴







