
Плита Hansa електрична, 62л, 50x60см, білий
- Немає в наявності
- Код: FCEW56069
14 799 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроплита Hansa FCEW56069 – це практичне рішення для вашої кухні з духовкою об'ємом 62 л та класичним білим дизайном. Має 4 електричні конфорки різної потужності (1–1.5 кВт), 6 режимів приготування та функцію очищення парою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 39.35 кг кг |
| Тип | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 60 см см |
| Колір | Білий |
| Кількість конфорок | 4 |
| Можливості | нижній нагрів/(1100 Вт), розморожування/(45 Вт), Верхній нагрів + нижній нагрів/(2000 Вт), вентилятор + верхній нагрів + нижній нагрів/(2000 Вт), ЕКО верхній нагрів + нижній нагрів + вентилятор/(2000 Вт) |
| Обсяг духовки | 62 л |
| Тип | Електрична |
| Тип духовки | Електрична |
| Керування | механічне, поворотні перемикачі |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 14 799 ₴






