
Шурупокрут-дриль ударний акумуляторний Einhell Professional TP-CD 18/120 Li-i BL - Solo PXC 18В 120Нм 1.71кг без АКБ та ЗП
- Немає в наявності
- Код: 4514310
5 994 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна ударна дриль-шуруповерт Einhell TP-CD 18/120 Li-i BL - Solo — потужний інструмент із крутним моментом 120 Нм, 21 рівнем регулювання, режимами свердління та ударного свердління. Оснащена безщітковим двигуном PurePOWER, металевим патроном 13 мм, підсвіткою, м’якою рукояткою та кліпсою для кріплення на пояс. Сумісна з усіма акумуляторами Power X-Change. Без АКБ та зарядного пристрою в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.71 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Ключові особливості | кліпса для кріплення інструменту на ремінь, 21 ступінь регулювання моменту, механізм блокування для безпечного використання |
| Напруга | 18 В |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 373 х 101 х 275 |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 500 об/хв /(швидкість 1) / 0-2100 об/хв (швидкість 2) об/хв |
- Ціна: 5 994 ₴









