
Газонокосарка мережева Gartner ELM-1232 S2 BL 1200Вт 32см 35л 25-50мм 12.4кг
- Немає в наявності
- Код: 852100
4 650 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газонокосарка електрична Gartner ELM-1232 S2 BL призначена для стрижки трави на присадибних ділянках. Оснащена ротаційним багатолезовим ножем, травозбірником і системою регулювання висоти скошування. Підходить для партерних, звичайних і лучних газонів з травостоєм до 20 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gartner |
| Тип | Газонокосарка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний з салатовим |
| Максимальна висота скошування | 50 мм |
| Мінімальна висота скошування | 25 мм |
| Потужність двигуна | 1200 |
| Тип двигуна | електричний (мережа) |
| Ширина захоплення | 32 см |
- Ціна: 4 650 ₴









