
Змішувач для кухні Franke Active L, довж.виливу - 236мм, поворотний, 1важіль, сірий сланець
- Немає в наявності
- Код: 115.0721.463
10 149 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відчуйте новий рівень комфорту та функціональності разом із змішувачем Franke Active L 115.0721.463 у стильному відтінку сірий сланець. Відмінне поєднання інновацій та естетики створює неперевершений акцент у вашій сучасній кухні. Надійний корпус, ергономічний дизайн і технологія економії води роблять цей змішувач відмінним вибором для поціновувачів практичності та стилю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 31.2 см |
| Довжина зливу | 22 см |
| Діаметр підключення шлангів | 3/8" |
| Колір | сірий сланець |
| Кут повороту зливу | 180 ° |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Робочий тиск води | 3 бар |
| Тип | змішувач |
- Ціна: 10 149 ₴





