
Rudes 3S 0,8-30-0,37 (кабель 10 м + пульт захисту) ОСТАТОК
- Немає в наявності
- Код: 4820224011059
3 074 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rudes |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6,5 |
| Висота подавання | від 50 до 75 м |
| Габарити (В*Ш*Г) | 564*75 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Діаметр | 1" |
| Діаметр ПЕ | 1" |
| Діаметр свердловини, мм | від 80 до 100 мм |
| Харчування | від мережі |
| Застосування | Побутовий |
| Захист сухого ходу | немає |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна об'ємна подача | до 3 м³/год |
| Максимальна об'ємна подача, м³/год | 1.4 |
| Максимальний напір, м | 60 |
| Матеріал для корпусу | Неіржавка сталь |
| Матеріал робочого колеса | шнековий вузол |
| Напруга мережі, В | 220 |
| Наявність автоматики | немає |
| Потужність насоса | до 1 кВт |
| Потужність насосу, Вт | 400 |
| Призначення | Для свердловин |
| Принцип дії | шнековий |
- Ціна: 3 074 ₴
