
Тен 1,3 + 0,7 кВт мідь з трубками під 2 т / д, під анод М4 Tenko
- Готово до відправки
- Код: 48877
514 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenko |
| Матеріал | Мідь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина, мм | 310 |
| Діаметр | 8,5 мм |
| Діаметр ПЕ | 8,5 мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Напруга мережі, В | 220 |
| Номінальна потужність, Вт | 2000 (700W+1300W) |
| Призначення тена | для водонагрівачів |
| Нагріване середовище | Вода |
| Тип кріплення | Фланець |
- Ціна: 514 ₴
