
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500, 16Gb, F512GB, NVD3050-6, A520, GX910N, 500W, Win11
- Немає в наявності
- Код: 2E-10781
30 259 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус – це основа комп’ютерної системи, що об’єднує всі складові в єдине ціле. Універсальний асортимент 2E – це сучасна актуальна пропозиція водночас для робочої, офісної, домашньої комп’ютерної системи та ігрової станції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDD накопичувач | Немає |
| SSD накопичувач | 512 Gb/NVMe |
| Вага | 8.18 кг кг |
| Корпус | 2E Gaming Spargo Neo GX910N |
| Материнська плата | AMD A520 (M.2) |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 3050 |
| Обсяг ОЗУ | 16 GB/8x2 |
| Обсяг відеопам'яті | 6 Gb |
| Оптичний привод | Немає |
| Охолодження | BOX |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Міцність | 500 Вт Вт |
| Процесор | AMD Ryzen 5 5500 |
| Розміри (ГxШxВ) | 448 x 357х205 |
| Тактова частота | 3200 MHz |
| Тип відеокарти | Discrete |
| Тип пам'яті | DDR4 |
- Ціна: 30 259 ₴

