
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i3-12100, 16Gb, F512GB, UMA, B660, 2E-TMX01, 650W, Win11P
- Немає в наявності
- Код: 2E-12202
40 009 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус – це основа комп’ютерної системи, що об’єднує всі складові в єдине ціле. Універсальний асортимент 2E – це сучасна актуальна пропозиція водночас для робочої, офісної, домашньої комп’ютерної системи та ігрової станції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD накопичувач | 512 Gb/інтерфейс SSD PCIe Gen4 x4, 3D NAND, Швидкість читання: 7000 МБ/с, Швидкість запису: 3900 МБ/с, Ресурс: 400 TBW |
| Внутрішні відсіки 2.5″ | 2 шт. |
| Внутрішні відсіки 3.5″ | 2 шт. |
| Зовнішні відсіки 5.25″ | 2 шт. |
| Корпус | 2E-TMX01 |
| Материнська плата | B660M |
| Модель відеокарти | Intel UHD 730 |
| Обсяг ОЗУ | 16 GB/2 х 8Гб |
| Охолодження | 1x120 мм вентилятор |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 PRO/64bit (українська редакція). З підтримкою інтеграції зі службою каталогів Active Directory |
| Міцність | 650 Вт Вт |
| Процесор | Intel Core i3-12100 |
| Тактова частота | 3200 MHz |
| Тип | Mini Tower |
| Тип відеокарти | Integrated |
| Тип пам'яті | DDR4 |
- Ціна: 40 009 ₴

