
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i7-11700K, 32Gb, F1TB+2TB, NVD3080-10, Z590, GT301, 850W, FreeDos
- Немає в наявності
- Код: 2E-11618
70 959 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус – це основа комп’ютерної системи, що об’єднує всі складові в єдине ціле. Універсальний асортимент 2E – це сучасна актуальна пропозиція водночас для робочої, офісної, домашньої комп’ютерної системи та ігрової станції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDD накопичувач | 2 Tb |
| SSD накопичувач | 1 Tb |
| Корпус | GT301 |
| Материнська плата | Intel Z590 |
| Модель відеокарти | GeForce RTX3080 |
| Обсяг ОЗУ | 32 Gb/2x16 ГБ |
| Обсяг відеопам'яті | 10 ГБ |
| Охолодження | 2E-AC120D6-ARGB |
| Попередньо встановлена ОС | Dos |
| Міцність | 850 Вт Вт |
| Процесор | Intel Core i7-11700K |
| Тактова частота | 3200 MHz |
| Тип відеокарти | Discrete |
| Тип пам'яті | DDR4 |
- Ціна: 70 959 ₴




