
Газонокосарка акумуляторна Bosch Professional GRA 18V2-460 18В 46см 60л 30-70мм 23кг без АКБ та ЗП
- Немає в наявності
- Код: 0.600.8C8.000
23 844 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Догляд за великими газонами пов'язаний із суворими вимогами, які вимагають потужної газонокосарки. Ми розробили акумуляторну газонокосарку GRA 18V2-46 Professional як потужну та надійну машину для вашого газону — і все це в професійній системі Bosch 18В. Його потужний безщітковий двигун працює від двох 18В акумуляторів і забезпечує високу продуктивність, тривалий час роботи та довгий термін служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Синій |
| Максимальна висота скошування | 70 мм |
| Мінімальна висота скошування | 30 мм |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Ширина захоплення | 46 см |
- Ціна: 23 844 ₴








