
Проєктор AOpen QF18s FHD, 800 lm, LED, 1.4, Whale TV
- Немає в наявності
- Код: MR.JXS11.001
12 198 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AOpen QF18s — це компактний Full HD LED-проєктор із яскравістю 800 люмен, який легко перетворює будь-який простір на домашній кінотеатр. Завдяки вбудованій платформі Whale TV ви можете дивитися улюблений контент без додаткових пристроїв. Підтримка Wi-Fi, Bluetooth, USB і HDMI забезпечує гнучке підключення, а легкий корпус із мінімалістичним дизайном ідеально підходить для подорожей або домашнього використання. Яскраве зображення, тиха робота і до 30 000 годин ресурсу LED-лампи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.18 кг кг |
| Вбудований динамік | 1 /5 Вт |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 163 х 236 х 193 |
| Клас пристрою | Універсальний |
| Масштабування і фокусування | автоматична |
| Проєкційне співвідноошення | короткофокусний (0.8 - 1.3)/1.23 |
| Реальна роздільна здатність | 1920 x 1080 (FHD) |
| Ресурс лампи | 30000 рік |
| Потребується потужність | 150 Вт |
| Тип лампи | WLED |
| Формати зображення | 4:3, 16:9 |
| Яскравість екрану | 13000 лм |
- Ціна: 12 198 ₴








