
Джерело безперебійного живлення APC Easy UPS SRV 1000VA/900W, RM 2U, LCD, USB, RS232, 3xC13
- Немає в наявності
- Код: SRV1KRIRK-E
33 038 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.5 кг кг |
| Вхідна напруга | 160-280 В/Автовизначення, 110 - 285 В/Adjustable (half load) |
| Ефективна вихідна потужність | 900 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 1000 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 86 х 437 х 312 |
| Тип монтажа | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип пристрою | подвійне перетворення |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
- Ціна: 33 038 ₴




