
Дитячий велосипед Miqilong ST 20" чорний
- Немає в наявності
- Код: RBB-ST20-BLACK
6 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед може бути стильним. А що може бути кращим, ніж стильний та стриманий колір полірованого металу?! Таке поєднання ніколи не втратить своєї актуальності та привабливості, а невеликі яскраві акценти доповнять загальний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIQILONG |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без аксесуарів | 11 кг |
| Вага з аксесуарами | 11.5 кг |
| Діаметр колес | 20" |
| Заднє гальмо | V-Brake |
| Матеріал рами | Сталь |
| Переднє гальмо | V-Brake |
| Регулювання висоти керма | 80-95 см (від підлоги) |
| Регулювання висоти сидіння | 60-70 см (від підлоги) |
| Рекомендований вік | 5-8 років |
| Рекомендований зріст | 110-130 см |
| Тип | Велосипед |
| Ширина колеса | 6 см |
- Ціна: 6 999 ₴









