
Проєктор Epson EB-FH08 FHD, 3600 lm, 1.21-1.45
- Немає в наявності
- Код: V11HB54042
58 389 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Epson EB-FH08 — це Full HD мультимедійний проєктор із яскравістю 3600 лм і технологією 3LCD, який забезпечує чітке зображення навіть при денному освітленні. Ідеально підходить для навчання, бізнесу та домашнього використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Тип матриці | 3LCD |
| Лампа | |
| Тип лампи | UHP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.7 кг кг |
| Вбудований динамік | 1 /2 Вт |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 92 x 302 x 252 |
| Клас пристрою | для домашнього кінотеатру, для презентацій, офісний, для шкіл і ВУЗів |
| Масштабування і фокусування | ручне |
| Проєкційне співвідноошення | стандартні (1.3 - 2)/1.21-1.45 |
| Реальна роздільна здатність | 1920 x 1080 (FHD) |
| Ресурс лампи | 6000 рік |
| Потребується потужність | 332 Вт |
| Яскравість екрану | 3600 лм |
- Ціна: 58 389 ₴






