
Проєктор домашнього кінотеатру Epson EH-TW850 FHD, 3400 lm, 1.0-1.21, Miracast, Apple AirPlay 2
- Немає в наявності
- Код: V11HB61042
42 785 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Epson EH-TW850 — це Full HD проєктор для домашнього кінотеатру з яскравістю 3400 люмен, співвідношенням масштабування 1.0–1.21 та підтримкою Wi-Fi. Ідеально підходить для фільмів, спорту та ігор, забезпечуючи яскраве, деталізоване зображення навіть при денному освітленні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Тип матриці | 3LCD |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Лампа | |
| Тип лампи | UHP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований динамік | 1 /2 Вт |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 87 x 302 x 252 |
| Клас пристрою | для домашнього кінотеатру |
| Масштабування і фокусування | ручне |
| Проєкційне співвідноошення | короткофокусний (0.8 - 1.3)/(1.0-1.21) |
| Реальна роздільна здатність | 1920 x 1080 (FHD) |
| Ресурс лампи | 6000 рік |
| Потребується потужність | 332 Вт |
| Яскравість екрану | 3400 лм |
- Ціна: 42 785 ₴





