
Проєктор Acer X1128 SVGA, 4800 lm, 1.94-2.16
- Немає в наявності
- Код: MR.JXE11.001
16 405 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Acer X1128 — це універсальний DLP-проєктор із роздільною здатністю XGA (1024×768) та яскравістю 4800 ANSI люмен. Ідеально підходить для офісу, навчання та домашнього використання. Його висока яскравість, тривалий ресурс лампи та проста інтеграція роблять його надійним вибором для щоденних презентацій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | DLP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.8 кг кг |
| Вбудований динамік | 1 /3 Вт |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 114 x 313 x 240 |
| Клас пристрою | для презентацій, офісний, для шкіл і ВУЗів, інсталяційний |
| Проєкційне співвідноошення | довгофокусні (2 і вище)/(1.94-2.16) |
| Реальна роздільна здатність | 1024 x 768 (XGA) |
| Ресурс лампи | 5000 рік |
| Потребується потужність | 260 Вт |
| Яскравість екрану | 4800 лм /3840 ANSI lm |
- Ціна: 16 405 ₴






