
Джерело безперебійного живлення Eaton Ellipse ECO, 1600VA/1000W, USB, 8xSchuko
- Немає в наявності
- Код: EL1600USBDIN
14 442 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело безперебійного живлення Eaton Ellipse ECO 1600VA — це надійний UPS типу Off-line для захисту комп'ютерів, NAS, маршрутизаторів та телекомунікаційного обладнання. Забезпечує 1000 Вт потужності, має 8 розеток Schuko (4 з батарейним живленням, 4 з фільтром), USB-інтерфейс, а також захист ліній Ethernet/ADSL/телефон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлено батарей | 2 шт |
| Вага | 7.8 кг кг |
| Висота ( unit ) | 2 U |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Діапазон вхідної напруги | 161-284 В |
| Ефективна вихідна потужність | 1000 Вт |
| Захист | захист від короткого замикання, фільтрація перешкод, захист лінії передачі даних, звукова сигналізація |
| Макс. вихідна потужність | 1600 ВА |
| Роз'ємів з резервом | 4 шт./залежно від комплектації |
| Розеток з резервом | 4 шт./залежно від комплектації |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 305x81x312 |
| Тип монтажа | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип пристрою | резервний (Back-UP) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Холодний старт | 1 |
| Час роботи при половинному навантаженні | 10.5 хв |
- Ціна: 14 442 ₴
