
Фільтр Thermo Alliance Forte 2" для води SF124W50
- Немає в наявності
- Код: SD00010256
1 767 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр Thermo Alliance Forte 2" для води виготовлений із високоякісної латуні. Усередині фільтра встановлена сталева сітка, що перешкоджає потраплянню у воду частинок розміром від 300 мкм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Робоче середовище | Вода |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SF124W50 |
| Вага брутто, кг | 1,405 |
| Вага нетто, кг | 1,3 |
| Вага брутто, кг | 1,405 |
| Вага нетто, кг | 1,3 |
| Різновид підключення | Різьба |
| Вид підключення | Різьба |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 126х66х128 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 126х66х128 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 міс. |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 10 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 10 |
| Матеріал | Латунь; матеріал фільтруючого елемента - нержавіюча сталь |
| Покриття | Без покриття (латунь) |
| Розмір під'єднання | 2"x2" |
| Різьба | Внутрішня |
| Розмір підключення | 2"x2" |
| Серія | SF124W |
| Ступінь фільтрації, мкм | 700 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Ступінь фільтрації, мкм | 700 |
| Тип виробу | Косий фільтр |
- Ціна: 1 767 ₴


